Průmyslový vysavač pro mokré a suché vysávání 1600W, Kraft&Dele KD488

Kód: KD488
6 799 Kč 5 619,01 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRŮMYSLOVÁ VYSÁVAČ KD488
Průmyslový vysavač KRAFT & DELE je prvotřídní zařízení. Využívá spolehlivý a výkonný motor 1600 W, který může dosáhnout maximálního tahu 18 kPa.

V kombinaci s prostornou, 30litrovou nádrží nám dává nenahraditelné vybavení, ideálně silné pro jakýkoli typ úkolu.

Perfektní zařízení pro vysávání omítky a jiného jemného prachu. Díky ručnímu třepačce tlačítek je filtr udržován čistý a neucpává se.

Vysoký výkon a vysoká sací úroveň umožňují vysavači pracovat v těch nejtěžších podmínkách. Byl vytvořen pro těžké renovační a stavební práce ve spolupráci s elektrickým nářadím a splňuje nejvyšší standardy při odstraňování drobných nečistot, jako je sádra nebo dřevěný prach.

Vysavač je určen pro průmyslové použití v dílnách, tesařských a malířských dílnách, ale lze jej úspěšně použít i jako garážový nebo dokonce domácí vysavač.

Zařízení je vybaveno kovovou trubkou s nastavitelnou délkou.

VAKUOVÉ SUŠENÍ
Standardní funkce u všech vysavačů, ale díky svému nadprůměrně vysokému výkonu a sacímu výkonu dokáže zachytit i velké a těžší částice nečistot než běžné, nebo se zkazit v důsledku renovací a stavebních prací (kovové piliny, stavební prach, malé částice úlomků nebo pilin nebo třísek z tesařského zpracování atd.)

Princip činnosti:

Nečistoty se vzduchem jsou nasávány přívodním potrubím, kde v první komoře přecházejí do speciálního sáčku na nečistoty. Právě tam je drtivá většina znečišťujících látek zadržena.

Poté jde vzduch k vysoce výkonnému HEPA filtru, který zachytí a udrží i ty nejmenší nečistoty. Nakonec je čistý vzduch směrován do výstupu, kde opouští zařízení.

MOKRÉ VYSÁVÁNÍ
Zařízení má kromě standardního suchého vysávání také schopnost sbírat vodu, tzv mokré vysávání. Díky této funkci můžete snadno a rychle sbírat rozlitou vodu a při domácím použití si s ní můžete pomoci například při čištění koberců.

Princip činnosti:

Voda a nečistoty jsou nasávány vstupním potrubím. Pod vlivem gravitace se veškeré nečistoty a voda usazují na dně první komory. Předčištěný vzduch se pohybuje vzhůru, kde poté prochází houbovým filtrem [1], který jej čistí od posledních jemných frakcí vody a nečistot. Nakonec je vzduch směrován do výstupu.

VZDUCHOVÝ Dmychadlo - FUNKCE Dmychadla
Používá se při čištění tesařských nástrojů od prachu a jiných nečistot vyplývajících z dříve provedené práce. Tato funkce vám navíc umožňuje ofukovat špínu z těžko dostupných míst, kam se i s úzkou tryskou jen těžko dostanete.

Funkci lze využít i při sezónních pracích na podzim, jako pomoc při sbírání nebo shrabování listí.

Princip činnosti:

Vzduch je nasáván, prochází první komorou bez filtru a poté je vyfukován výtlačným potrubím připojeným k výstupu vzduchu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: