Vyvažovačka pro kola nákladních vozidel automatická, Redats WT-770

Kód: WT-770
108 999 Kč 90 081,82 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohon: pás s žebry
Napájení: 230V zásuvka
Maximální hmotnost kola: 200 kg

Bezkonkurenční zpracování
Vyvažovačka je založena na modulárních elektronických součástech od světově proslulých společností, jako jsou Motorola, Samsung a King Bright. Elektronika podrobená opakovaným zkouškám pevnosti zajišťuje perfektní provoz stroje za všech podmínek. Navíc prvky zajišťují dlouhou a bezporuchovou činnost zařízení po mnoho let. Nákup této vyvažovačky je investice na mnoho let!

Přesné čtení
Minimální hloubka hřídele, která nepřesahuje 0,02 mm, umožňuje odečty úrovně nevyváženosti i při práci s koly o hmotnosti 200 kg. Kromě toho je automatické měřící rameno z odolného kovu, díky němuž bezchybně čte parametry vzdálenosti a průměru ráfku a naměřené hodnoty se automaticky ukládají do paměti přístroje.

Široká škála použití
Víte, že nyní můžete vyvážit kola aniž byste museli nahradit nějaký prvek? Díky speciálnímu systému upevnění kol se speciálními klínovými a kluznými adaptéry / centrovacími kužely (kužely pro osobní kola jsou k dispozici pro další objednávku). Vyvažovačka je přizpůsobena pro práci s koly osobních a nákladních automobilů, aniž by se demontoval žádný prvek! Zjistěte, jak snadné to je! - namontujte kolo, které chcete vyvážit na hřídel vyvažovačky.

Snadnější práce s těžkými koly
Vyvažovačku standardně doplňuje pneumatický výtah, který usnadní práci i při práci s těžkými koly (až 200 kg)! Podívejte se, jak jednoduché to je:

Práce bez
Zvláště pozoruhodná je patentovaná vyvažovací jednotka založená na třífázovém motoru s frekvenčním regulátorem a elektronickým regulátorem otáček. Výhodou této jednotky je tiché a prakticky bez vibrací a to vše ze standardní zásuvky 230V. Minimální házení hřídele, nejvýše 0,02 mm, což má za následek zanedbatelnou úroveň vibrací a  tím zaručuje přesné odešty vyváženosti, a to i pro kola s hmotností menší než 200 kg!. Jednotka se spouští a zastavuje hladce a chrání spotřební materiál.

Vynikající trvanlivost
Kovová páka, na rozdíl od plastových protějšků, se neohýbá pod tlakem (což vede k nesprávným odečtům) a je prakticky nezničitelná během normálního provozu. K dispozici je také adaptér, který prodlužuje dosah výložníku. Zařízení je navíc vybaveno systémem POWERGUARD, který chrání elektronické součásti zařízení před poškozením způsobené poklesem napětí nebo přepětí.

Přesné vyvažování kol
Díky funkci automatické kalibrace může obsluha stroje použít kalibrační nástroj pro výložník (proces nevyžaduje montáž kola). Kalibrace vyvažování se provádí s použitím hmotnosti v rozmezí 60 ÷ 100g pro osobní kola a 100 ÷ 300g pro kola nákladní. Kromě toho program Smart ALU umožňuje přesné vyvažování hliníkových kol pomocí lepených závaží. První kolo ze sady vyvažování ve dvou cyklech: první, závaží lepené v hloubce kola namontovaného ve zvoleném místě, v druhém cyklu, přístroj rozpozná určené poloze námi, a určuje stupeň kompenzace hmotnosti použitého. Další kola ze sady jsou vyvážena v jednom cyklu za použití stejného místa lepení.

Data na dosah ruky
Přístroj je vybaven pamětí. Tato funkce umožňuje současně vyvažovat kola ze tří různých vozidel, aniž by bylo nutné vždy zadávat parametry. 

Zařízení je plně automatické
Vyvažovačka je vybavena systémem S-Drive. Umožňuje automatické otáčení kola do polohy nevyváženosti stisknutím tlačítka. K dispozici jsou dvě možnosti: po dobu 6 a 12 hodin. Operátor nemusí vůbec otáčet kolečkem, aby zjistil váhu. Funkce SPLIT navíc nabízí možnost přetržení závaží do dvou menších.

Komplexní vybavení
Vyvažovačka PT TOOLS je komplexně vybavena a připravena k práci! Nemusíte kupovat žádné další díly! 

Technické parametry:
Maximální hmotnost kola: 200 kg
Otáčky: 160-170 (osobní) 90-110 (těžké) otáčky
Automatické zadávání dat: vzdálenost a průměr
Minimální práh nevyváženosti: 1 g pro kola a osobní automobily
Napájení: 230V 50Hz / 8-10 bar
Průměr ráfků: Max. 28 "
Šířka ráfku: Max. 20 "
Další funkce: Smart ALU, S-Drive, PowerGuard, počítadlo měření,
Program Auto-ALU: Program Smart Alu
Rozměry (výška x hloubka x šířka): 1700 x 2100 x 1700 mm
Vyvažování osobních kol: ANO
Paměť operátora: 3 operátory
Syntezátor řeči: ANO
Vyvažovač nevyváženosti: S-pohon Automatické otáčení a zablokování kola
Program skryté hmotnosti: SPLIT (rozdělení hmotnosti na dvě)
Zajištění hřídele: řízené počítačem
Programy pro kola ALU: 7 kol pro osobní a nákladní automobily
Výkon motoru: 0,5 kW
Hmotnost: 290 kg
Průměr trnu: 40 mm (průměr) x 3 mm (závitová výška) kulatý závit

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyvažovačky kol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 250 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: