Vyvažovačka pro kola osobních vozidel automat, Redats W-770

Kód: W-770
64 999 Kč 53 718,18 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody:

přesné odečítání
perfektný výkon
trvalý pohon bez vibrácí
bezdrátový chod
pevná elektronika
rýchlé vyvážení

Pracujte bez vibrací!
Hloubka hřídele nepřesahuje 0,02 mm, díky čemuž zařízení pracuje prakticky bez vibrací. Kromě toho vřeteno funguje mimořádně tiše, ale nevytváří žádné otřesy. To znamená nejen mnohem vyšší komfort práce, ale především větší přesnost čtení každého kola - neexistuje riziko nevyvážeností, které by mohly vzniknout při práci s těžšími koly.
nebo lepení hmotnosti. Navíc možnost Split umožňuje rozdělit hmotnost na dvě oddělené, menší. Za zmínku stojí funkce Auto Alu - stroj po samotné indikaci výložníku, která rozpozná typ podporovaných ráfků a navrhuje nejlepší metody použití váhy.

Revoluční systém "bez dotyku"!
Systém No Touch vás osvobodí od nutnosti stisknutí libovolných tlačítek během provozu s vyvažovačkou - zařízení  udělá vše za vás. Nyní můžete vyvažovat kola bez stisknutí jediného tlačítka. Na začátku se parametry kola čtou pomocí měřicího ramene. Je-li vyvážení zvolený program a zavřete kryt kroužek je držen v místě aplikace první (vlevo) hmotnost - kolo se automaticky otočí do aplikačního bodu druhé (vnější) hmotnost.

Vyvažování bez oprav!
Díky systému 3D Direct je měření hliníkových ráfků založeno na 3 různých parametrech, jako je vzdálenost / poloměr / průměr. Systém umožňuje určit místo lepení závaží, bez ohledu na konstrukci hliníkových ráfků. Pomocí měřícího výložníku před vyrovnáváním označujeme doporučené polohy lepení. Poté po použití stejného indikátoru postačí nalepit závaží do polohy navržené strojem na displeji. Stroj je vybaven lepícím systémem s použitím laserového ukazovátka, které samo o sobě bude ukazovat ideální místo pro vážení.

Vyvažovací stroj plně automatický
Vyvažovač je vybaven systémem S-Drive. Co to znamená? Nic než automatické otáčení kola na místo nevyváženosti po stisknutí tlačítka. Existují zde dvě možnosti - nastavení rotace na 6 nebo 12 (+ upevnění lepených závaží z výložníku). Tato volba vám umožní zapomenout na nutnost otočení koleček při hledání místa, kde byste mohli položit nebo držet platinu. Navíc možnost Split umožňuje rozdělit hmotnost na dvě oddělené, menší. Za zmínku stojí funkce Auto Alu - stroj po samotné indikaci výložníku, která rozpozná typ podporovaných ráfků a navrhuje nejlepší metody použití váhy.

Automatické zadávání údajů: vzdálenost, průměr a šířka
Minimální práh nevyváženosti: 1g

Napájení: 230V 50Hz
Program skryté váhy: SPLIT (nastavení hmotnosti na počet ramen)
Paměť operátora: 2 operátoři
Program Auto-ALU: Přímý 3D program
Ukončení: 40 mm (průměr) x 3 mm (rozstup závitů)
Maximální hmotnost kola: 70 kg
Rychlost otáčení: 150 - 200 ot./min
Zámek hřídele: ovládaný počítačem
Hmotnosť: 180 kg
Rozmery (V x Š x H): 1360 x 1210 x 1590

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyvažovačky kol
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 180 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení