Myčka nářadí 76L, Redats D-440

Kód: D-440
4 599 Kč 3 800,83 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktickou myčku nářadí využijete téměř každý den. Je praktická a vyrobena z kvalitních a trvalých materiálů. Nezbytný doplněk pro každou dílnu. Všechny nečistoty se snadno odstraní.

Použití 

Tento nástroj je nezbytným doplňkem každé dílny a autoservisu. Kapalina je odebírána pumpou ze spodní části odkud v uzavřeném okruhu a pod tlakem prochází flexibilní hadici. Ať už jde o mastnoty, zbytky oleje, uhlíkové usazeniny nebo dokonce zbytky ze zpracování materiálu, všechny nečistoty odstraníte snadno a rychle.

Výhody používání myčky nářadí

  • Vynikající komfort práce - vnitřek myčky je vybaven praktickou vaničkou o objemu 150 litrů. Díky tomu můžete rychle omýt několik nástrojů (i velkých). Kromě toho má zařízení automatické víko, poličku se sítem a malý kontejner
  • Odstrání i odolné nečistoty- proud tekutiny se postará o precizní očištění i skutečně odolných nečistot z povrchu nástrojů nebo částí, například automobilů nebo strojů. 
  • Vysoce kvalitní výkon- koupě této myčky je investicí na dlouhou dobu. Je vyrobena z kvalitních materiálů, odolná proti mechanickému poškození a také proti účinkům chemie.

Upozornění: Zařízení vyžaduje montáž. Přesný postup naleznete v uživatelské příručce. V případě problémů kontaktujte naše servisní oddělení.

Maximální množství čistícího prostředku: 76 litrů 
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 781 x 539 x 875 mm
Maximální průtok (objem čerpadla): 12 l / min
Flexibilní délka hadice: 30 cm
Provoz v uzavřené smyčce: Ano
Napájení: 230V 50 Hz
Použití těkavých čisticích rozpouštědel: Ne
Minimální hladina kapaliny: 40%
Hmotnost: 28 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky nářadí a dílů
Hmotnost: 28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: